با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بانوی دوستدار طبیعت و حیات وحش در سوادکوه قدردانی و تجلیل شد

با حضور مسئولان محیط زیست مازندران از شبنم فتاحی بانوی دوستدار طبیعت و حیات وحش در سوادکوه تقدیر شد.

منتشر شده

در

حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل از خانم شبنم فتاحی، با بیان اینکه در اتفاق ۲۵ خرداد و حمله به توله خرس زخمی احساسات عمومی جریحه‌دار شد، افزود: اما امروز یک اتفاق خوب رقم خواهد خورد و از خانم فتاحی به پاس حمایت از محیط‌زیست قدردانی می‌شود.

مدیرکل محیط زیست استان مازندران انتشار این فیلم را اثرگذار دانست و افزود: با این اتفاق بسیاری از افرادی که قصد تخلف داشتند درس گرفتند و همچنین مشخص شد که مردم ما نسبت به حفظ محیط زیست هوشیار هستند و این خانم نخواستند تا حیوان از میان برود و بسیاری از افراد نیز با دیدن فیلم همراه او شدند و این مصداق تحقق ۸۰ میلیون محیط‌بان بوده و خانم فتاحی که خود سوادکوهی و بومی همین منطقه هستند، نمونه‌ای از آن هستند.

وی خواستار اشد مجازات برای دو فرد خاطی شد و خاطرنشان کرد: این دو نفر نماینده مردم سوادکوه و مازندران نیستند و ما افرادی در شهرستان سوادکوه داشته ایم که خواهان ایجاد منطقه حفاظت شده و شکار ممنوع در شهرستان بوده اند، امری که در کمتر جایی مشاهده می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم از خانم شبنم فتاحی و دیگر همراهان ایشان که در آن روز از توله خرس فیلم گرفته و نخواستند به او آسیب برسد، توسط مدیرکل محیط زیست، معاون استاندار (مدیرکل پدافندغیرعامل استان مازندران) و فرماندار سوادکوه تجلیل شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.