با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

برگزاری سومین دوره آزمون جامع استانداردهای مهارتی مازندران در آمل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل گفت: سومین دوره آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش به میزبانی شهرستان آمل با رقابت بیش از 188 داوطلب برگزار شد.

منتشر شده

در

خبر از قربانعلی مسافر/ سومین دوره آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش به میزبانی شهرستان آمل با رقابت بیش از 188 داوطلب برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: این دوره از آزمون‌های مهارتی کار و دانش برای داوطلبان سال تحصیلی 98-97 بوده است.

امیر امیرنیا افزود: بیش از 188 داوطلب از شهرهای آمل، بابلسر، فریدونکنار، نور، چمستان و محمودآباد با هم به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور نمایندگان و بازرسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 مازندران در شهرستان آمل برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل یادآور شد: سومین دوره آزمون‌ جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش در سه شهر آمل، ساری و چالوس برپا شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه این دوره به مدت دو روز در دو بخش عملی و کتبی دنبال شد، گفت: پس از اعلام نتایج به افراد برگزیده گواهی‌نامه معتبر اعظا می‌شود همچنین این آزمون در رشته‌های مهارتی کار و دانش برای ورود بهتر و با آگاهی بیشتر افراد به بازار کسب و کار و داشتن مهارت لازم در امور برگزار شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.