با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

برگزاری مراسم شب وداع با شهید جعفری/ هلاکت شرور مسلح در فنوج

مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه ای از برگزاری مراسم شب وداع با شهیداستوار یکم امیر مختارجعفری روز جمعه در حسینیه آیت الله خامنه‌ای ستاد فرماندهی مازندران خبر داد.

منتشر شده

در

به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران؛ در اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم شب وداع با شهید مدافع وطن، استواریکم شهید امیر مختار جعفری از شهدای ناجا روز جمعه ۲۸ تیرماه همراه با نماز مغرب و عشاء در حسینیه آیت‌الله خامنه‌ای ستاد فرماندهی انتظامی مازندران در ساری خبر داد.

در این اطلاعیه  آمده است؛ مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع وطن، استواریکم شهید امیرمختار جعفری از شهدای ناجا ساعت 9 صبح روز شنبه ۲۹ تیرماه در شهرستان ساری از امامزاده یحیی (ع) به سمت میدان شهدا و گلزار شهدای ملامجدالدین برگزار خواهد شد.

هلاکت شرور مسلح در فنوج/ 2 مامور انتظامی به شهادت رسیدند

پلیس فنوج در واکنشی سریع شرور مسلحی که شرارت های مسلحانه ای در سطح شهر داشت را به هلاکت رساند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری شهدای ناجا؛ ظهر روز گذشته مامورین پلیس فنوج در استان سیستان و بلوچستان برابر دستور مقام قضایی برای دستگیری متهمی که باعث شرارت های مختلف اعم از تیراندازی در سطح شهر بود اقدام می‌کند.

در این درگیری مسلحانه مامورین موفق به هلاکت شرور مسلح شدند و در بازرسی از مخفیگاه متهم مقداری اسلحه نیز کشف شد.

متاسفانه بر اثر این درگیری دو نفر از مامورین پلیس فنوج به نام‌های ستوان یکم قربانعلی امیری و استواردوم امیرمختار جعفری بر اثر اصابت گلوله نیز به شهادت رسیدند.

بر پایه این گزارش، شهید امیری متاهل، اهل شهرکرد و دارای یک فرزند دختر هفت ساله بوده و شهید جعفری متاهل، اهل و ساکن شهر ساری است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.