با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بیمه شدن انقلاب و نظام اسلامی با تفکرات بسیج

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه، تفکرات بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ضامن نظام و انقلاب اسلامی و دفع کننده خطرات دشمنان در سطح بین المللی دانست.

منتشر شده

در

سلیلی بعدازظهر دوشنبه در یادواره شهدای شهرداری آمل و یادمان شهدا ی مدافع حرم این شهرستان افزود: در هرجایی که تفکرات و اراده بسیج پای کار بوده، موفقیت نیز به دست آمد.

وی با بیان اینکه بسیج فقط تصور و داشتن کارت بسیج نیست بلکه یک مکتب ارزشی است، افزود: امروز اگر بسیج ، تفکر و روحیه بسیجی درکشور نبود،  باید نام  ایران  را درموزه ها  می دیدم.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بسیج  در راه دفاع از دین خدا پیر شد، اما در این  مکتب پایدار و ماندگار  ماند، اضافه کرد: بنیان استراتژیکی و تجارب دانش که بسیج دارا است، در هیچ برهه زمانی اجازه نداد محاسبات اعتقادی وارزشی در کشور خدشه دار و کمرنگ  شود.

سلیلی در بخش دیگری با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب بارها و به دفعات در خصوص پیامدهای مذاکره با طرف های برجام را متذکر شده بودند، اما دولتمردان اصرار بر ادامه آن داشتند، گفت: بهرحال تاریخ و گذشته کشورهای غربی کاملا مشخص و امید بستن به تعهدات واهی آنها به جز از دست دادن زمان، نتیجه ای دیگری برای کشور نخواهد  داشت.

وی تفکر و روحیه بسیجی و اعتقاد به نیروهای جوان و تکیه بر تخصص و دانش بومی را در شرایط حساس کنونی کشور بهترین ضامن امنیت و پایداری و اهرم مطمئن جمهوری اسلامی درعبور  از شرایط  سخت کنونی دانست.

وی با بیان اینکه دشمنان درهرحال قابل اعتماد نیست و در برجام و موضوع اغتشاشات اخیر مدیریت سوخت درکشور  بوده است که به خوبی ماهیت خود را نشان دادند، گفت: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با حضوری پرصلابت در روزهای اخیر صف خود را از اغتشاگران جدا کردند.

در این مراسم از خانواده شش شهید شهرداری آمل و نیز خانواده  پنج شهید مدافع حرم شهرستان آمل تجلیل شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.