با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

تحقق گام دوم انقلاب و پیگیری مطالبات مردم محورهمایش ائمه جمعه

چهارمین همایش ائمه جمعه استان مازندران با هدف فعال سازی و اعتماد به جوانان در تحقق گام دوم انقلاب در آمل برگزار شد.

منتشر شده

در

استاندار مازندران شامگاه چهارشنبه در این همایش، ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم را هدف اصلی دشمن دانست وگفت: تحرکات جدید دشمن در ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور برهمین محور وهدف دنبال وطرح ریزی می شود.

احمد حسین زادگان افزود: با وجود همه این تحرکات وفتنه انگیزی های پی درپی دشمن، مردم ما با وجود همه مشکلات اقتصادی ومعیشتی که با آن مواجه هسنتد، بی اعتنا و همراه با نظام وانقلاب هستند.

وی تصریح کرد، که براساس آمارهای رسمی حدود ۳۰ درصد اعتراض های اجتماعی مردم کاهش یافته و این اقدامات ظالمانه دشمن  تاثیری بر اراده و پایبندی مردم به نظام نداشته است.

استاندارمازندران با اشاره به اینکه هم اکنون تمرکز بر مسائل اقتصادی و کنترل بازار از اساسی ترین کار دولت و نمایندگان دولت در استانها است گفت: وضعیت بازار تحت کنترل است تا شرایط برای طبقات متوسط و فقیر جامعه بدتر نشود.

حسین زادگان، با اشاره به اینکه حفظ وضع موجود، حمایت از تولیدکنندگان و افزایش ظرفیت کارخانه جات استان، تساهل برای بدهکاران بانکی را از برنامه استانداری است اظهار داشت: ر هفته دولت هزار میلیارد پروژه افتتاح کردیم. 

منطقه آزاد درمازندران همچنان درحال پیگیری

استاندارمازندران دربخش دیگری با اشاره به اینکه موضوع مهم در حوزه اقتصادی استان ، ایجاد منطقه ازاد که مورد انتظار ومطالبه جدی مردم استان است، گفت: از ۱۰ استان ساحلی در کشور، مازندران تنها استان ساحلی فاقد منطقه آزاد هست که این مساله را از طریق جلسات با رئیس جمهور و معاونین و غیره دنبال کردیم که امیدواریم با شیوه پیشنهادی استانداری محقق شود.

حسین زادگان همچنین، اقدامات ساختاری در استان از قبیل مرکز بین المللی وپایان صادراتی برنج در آمل را اقدامی زیر ساختی دانست و افزود: مازندران قطب تولید برنج و مرکبات است و این اقدامات زیرساختی با هدف توسعه پایگاه های صادراتی در ۵ سال آینده تاثیر گذار خواهد بود.

امام جمعه دابو و دشت سر هم در این همایش گفت : با اعتماد به جوانان و واگذاری کارها به آنان می تواند در سرعت بخشیدن به پیشرفت و توسعه کشور تاثیر گذار باشد . 

حجت الاسلام مهدی تقی زاده افزود: معرفی شدن آمل بعنوان پایتخت برنج کشور، گام بزرگی برای اقتصاد و مردم کشاورز منطقه بود .

وی ادامه داد: متاسفانه شهر دابو و بخش دشت سر از امکانات ورزشی مناسب محروم است و روستا ها نیز فاقد امکانات ورزشی هستند.

چهارمین همایش ائمه جمعه مازندران با شعار نماز جمعه، فعال سازی جوانان در تحقق گام دوم انقلاب در روستای " آهنگر کلا" از توابع بخش دابودشت آمل برگزار شد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.