با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

تمام مراکز تفریحی و اقامتی در مازندران تعطیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از تعطیلی کامل مراکز تفریحی و اقامتی پذیرایی در استان خبر داد.

منتشر شده

در

سیف الله فرزانه اظهار داشت: با همراهی خوب سرمایه گذاران و بهره برداران تاسیسات گردشگری و بر اساس مصوبات قرارگاه پدافند زیستی این تعطیلی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به وجود بیش از 3500 مجموعه گردشگری تفریحی، اقامتی و پذیرایی در استان، افزود: روسا و کارشناسان این اداره کل به صورت مستمر بر اجرای این مصوبات نظارت دارند و تاکنون بیش از پنج هزار مورد بازدید از این تاسیسات صورت گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: در راستای سرعت بخشی و افزایش کیفیت نظارت، از ظرفیت خوب نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی استان استفاده شده است.

فرزانه با اشاره به اهمیت و توجه به هشدارها و موارد ایمنی از سوی وزارت بهداشت، گفت: قطعا، امن ترین فضا برای هموطنان در این ایام، منازل آنها خواهد بود، تا با این همراهی به زودی شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.

وی با اشاره به نظارت و ساماندهی خانه مسافر گفت: با همراهی نهادهای انتظامی، شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی، تبلیغات و تابلوهای خانه‌های استیجاری در سطح شهر و جاده‌های بین راهی جمع آوری شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: شماره تلفن 33391007 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی، آماده دریافت پیام‌ها و معرفی موارد اقامت در واحد های استیجاری، خواهد بود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.