با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

دستگاه‌های اجرایی دغدغه خیران مدرسه‌ساز را رفع کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران بر لزوم توجه همه دستگاه‌های اجرایی در جهت کاهش دغدغه خیرین مدرسه‌ساز تأکید کرد.

منتشر شده

در

مهدی رازجویان در نشست هم‌اندیشی با خیرین مدرسه‌ساز مازندران اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی موظفند در حد توان خود برای کاهش دغدغه‌های خیرین مدرسه‌ساز گام های لازم و استوارتری  بردارند تا شاهد احداث مدارس بیشتر با ظرفیت بالاتری باشیم.

وی افزود: به خواسته مجمع خیرین مدرسه،ساز باید بیشتر توجه شود تا مشکلی نداشته باشند به تبع آن فکر در ذهنشان جهت احداث مدارس را به مرحله اجرایی برسانند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تصریح کرد: توجه به این گام‌های مهم جهت احداث مدارس در سطح استان باید صورت بگیرد.

این مسؤول یادآور شد: از اعتبارات باید در جهت ارتباط بسیار فرهنگی جهت تکمیل فضاهای آموزشی و افزایش سرانه‌های خدمات آموزشی و توجه خاص به مجامع خیرین مدرسه‌ساز استفاده کرد.

رازجویان بیان کرد: مشارکت با آموزش و پرورش باید بیشتر صورت بگیرد و آموزش را برای دانش آموزان راحت‌تر، سریع‌تر و روان‌تر انجام بدهیم تا خروجی نخبگان باشند.

وی گفت:  احداث مدرسه توسط خیرین مدرسه‌ساز با نگاه توسعه احسان و نیکوکاری و دست‌گیری از مستمندان فقط توجه به گرفتاری و رفع مشکل  یک خانواده نیست بلکه می‌تواند در توسعه این بحث مؤثر باشد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.