با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

رمال مجازی در گلوگاه به دام افتاد

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از شناساسی و دستگیری رمال و متهم به اخاذی از مردم در یکی از شبکه مجازی خبر داد.

منتشر شده

در

به گزارش آمل نیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران، سرهنگ اسماعیل حسن‌زاده اظهار کرد: در راستای طرح مقابله با جرائم سایبری و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی رمال که اقدام به کلاهبرداری از مردم از طریق یکی از شبکه‌های مجازی می‌کرد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه متهم را که با رمالی و فروش فال و دعا از مردم اخاذی می‌کرد، شناسایی کردند.

حسن‌زاده خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی ماموران پلیس فتا با همکاری ماموران پلیس آگاهی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه، با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به رمالی و کلاهبرداری از کاربران شبکه‌های اجتماعی اعتراف کرد، اظهار کرد: این کلاهبردار حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست: به تبلیغات‌های فال و فالگیری اینترنتی هرگز اعتماد نکنند، زیرا آسیب‌های ناشی از آن مشکلاتی همچون اعتیاد به فال، بطلان کانون گرم خانواده و آسیب‌های جانی دیگری را به دنبال دارد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.