با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل شد

با اهدای حکم انتصاب فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل به سرهنگ جابر عسگری از سوی جانشین فرمانده سپاه مازندران، با اهدای لوح سپاس از زحمات دو ساله سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سابق سپاه آمل تقدیر به عمل آمد.

منتشر شده

در

حسین محمدرضایی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه آمل در حسینیه ثارالله سپاه این شهرستان با اشاره به اسلام از نگاه جوامع متعدد، اظهار داشت: انقلاب ایران از آن اسلامی است که از زمان پیروزی آندشمنان به دنبال نابودی آن تلاش داشتند.

وی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که اسلام ما جامعیت دارد، افزود: این اسلام اختصاص بر واجبات شرعی چون نماز نیست بلکه توجه به دیگر قواعد اسلام نیز دارد.

محمدرضایی با اشاره به اینکه آنهایی که رقیب اسلام هستند به همه چیز اسلام کار دارند، تصریح کرد: اکنون همچنان جبهه مخالفان انقلاب اسلامی وجود دارد که بسیار کینه توز و لجوج هستند؛ دشمنانی که تاکنون در جبهه مقابله انقلاب، مکتب امام و انحلال آن کم نگذاشت و این حرکت را از ابتدای پیروزی انقلاب با عناوین مختلف آغاز کرد.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران, بزرگ‌ترین توطئه دشمنان را جنگ ایران و عراق بیان و عنوان کرد: این فتنه‌ها موجب مکتب الهی پویا و پایندگی انقلاب شده تا امروز که انقلاب اسلامی در جهان اسلام تعریف شود.

وی ادامه داد: از  زمان جنگ انقلاب اسلامی و مکتب امام کار خود را کرد تا امروز مرضیه هاشمی در آمریکا بلند شوند و آمریکا نتواند مقابل آن ایستادگی کند.

محمدرضایی اضافه کرد: مردم در این جبهه در تمام بحران‌ها، مشکلات و تهدیدات دشمنان آمدند و حضورشان را به اثبات رساندند تا به امروز که به مقام معظم رهبری اثبات کردند.

وی با تاکید بر اینکه حضور این مردم بر علیه عوامل ضد انقلاب بسیار ضروری بوده تا گام 40 ساله انقلاب را برداریم، گفت: امروزه انقلاب به پیشرفت دست یافته و یک کشور استقلال سیاسی شده تا امنیت داخلی را برای مردم ایجاد کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ایران در بسیاری از شاخص‌های توسعه چون دانش سدسازی، سلاح نظامی، پزشکی، علوم مختلف به پیشرفت رسیده است، افزود: دشمنان اسلام تا این انقلاب هست پا پس نمی‌کشند و با ما می‌جنگند بنابراین باید به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از گذشته گام دوم این انقلاب را اساسی برداریم.

فرمانده سابق سپاه آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه سپاه در 40 سال دوران انقلاب هر جا کاری یا ماموریتی خواسته شد حضور فعالی داشته است، بیان کرد: این قشر همه جا بهترین‌ها و موفق ترین‌ها بوده و در همه ماموریت‌ها در مقابل بدخواهان استکبار جهان اسلام حضور داشت.

سرهنگ بهروز عیسی زاده گفت: در حفاظت از مرزها با ترکیب مهندسی نیروی زمینی کارهایی کرد که نه جایی نوشته و نه تصویری بر جای ماند. سپاه در ساخت سلاح‌های نظامی به ویژه پهباد به جایگاهی برسد که دشمن ایران را در جایگاه بهره مندی از شرایط آن سلاح‌ها قرار دهند.

فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل نیز با بیان اینکه در حوزه انقلاب اسلامی گام‌های بزرگی پشت سر گذاشتیم تا آن نهال انقلاب را به تنومندی برسانیم، گفت: امروز همچنان این رشد تنومندی انقلاب با نثار 200 هزار شهید ادامه دارد تا گام دوم آن با بیانیه‌های مقام معظم رهبری برداشته شود.

در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل به سرهنگ جابر عسگری از سوی جانشین فرمانده سپاه مازندران، با اهدای لوح سپاس از زحمات دو ساله سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سابق سپاه آمل تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.