با ما همراه باشید

اجتماعی و انتظامی

شمار مبتلایان و بدحالان کرونایی در مازندران ۲رقمی شد

منتشر شده

در

در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۹۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۳۸۹ نفر رسید که از این تعداد ۸۶ نفر بدحال هستند.

روزهای کرونایی درحالی تداوم دارد که هنوز نگرانی‌ها در ارتباط با کم‌توجهی به توصیه‌های بهداشتی هستیم و از همه مهم‌تر اینکه شاهد موارد فوتی در استان هستیم.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۷۸ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۸۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۳۲۹ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۷۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۶۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید بستری و ۱۳ بیمار هم ترخیص شدند.

همچنین ۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۹۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۳۸۹ نفر رسید که از این تعداد ۸۶ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته ۳ مورد فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

آبریزش بینی، گلودرد، سردرد، سرفه‌های مداوم و خستگی به عنوان رایج‌ترین علائم زیرسویه‌های BA.۵ ویروس کرونا بوده که تکمیل واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت‌های بهداشتی است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.