با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

عذرخواهی باشگاه نساجی از اصحاب رسانه به‌دلیل برخورد نامناسب آقای دروازبان

بعد از حرکت سوال برانگیز میرزازاد در مواجهه با خبرنگاران در دیدار با ذوب آهن، باشگاه نساجی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: رفتار این بازیکن مورد تایید و قابل دفاع نیست.

منتشر شده

در

بعد از حرکت سوال برانگیز میرزازاد در مواجهه با خبرنگاران بعد از شکست نساجی در برابر ذوب آهن، باشگاه نساجی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

ایزد سیف‌الله‌پور قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران درخصوص واکنش ناخوشایند دروازه‌بان این تیم با اصحاب رسانه در میکسدوزن در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: رفتار این بازیکن مورد تأیید و قابل دفاع نیست، او به‌دلیل شکست در این دیدار در شرایط روحی بدی قرار داشت و متاسفانه این رفتار از او سر زد. گاهی اوقات آنقدر فشار روانی زیاد می‌شود که ناخودآگاه افراد کنترل خود را از دست می‌دهند و مطمئناً چنین رفتاری در شرایط طبیعی هیچ‌وقت بروز نمی‌کرد.

وی با بیان اینکه پرسش‌ حق خبرنگاران است و این قشر سختکوش دارای جایگاه قابل احترامی هستند، افزود: ما در قبال آن‌ها موظفیم پاسخگو باشیم و همیشه قدردان زحمات‌شان هستیم.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران با عنوان اینکه عذرخواهی رسمی باشگاه را از اصحاب محترم، زحمتکش و دلسوز رسانه اعلام می‌دارم، بیان کرد: قطعاً در کمیته انضباطی با این بازیکن برخورد خواهد شد و خطاب به همه ارکان باشگاه و تیم در همه رده‌ها اعلام می‌کنم که به هیچ عنوان، دیگر تکرار چنین رفتارهایی با اصحاب رسانه برای ما توجیه‌پذیر نخواهد بود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.