با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

متخفان صنفی مازندران ۱۵۴ میلیارد تومان پرونده جریمه شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران ارزش پرونده‌های تشکیل شده بیش از ۱۵۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بیشترین تخلف کشف شده عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور بوده است.

منتشر شده

در

به گزارش آمل نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، حسینقلی قوانلو اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه ۳۳۲ هزار و ۶۶ مورد بازرسی از بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی استان به‌عمل آمده است.

وی گفت: با انجام این بازرسی‌ها ۲۲ هزار و ۵۸۸ مورد پرونده تخلف تشکیل شده که جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران ارزش پرونده‌های تشکیل شده بیش از ۱۵۴ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بیشترین تخلف کشف شده عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور بوده است.

قوانلو در ادامه به اجرای طرح تشدید بازرسی از بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی در استان اشاره و یادآور شد: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و افزایش تقاضا در سطح بازار ،بازرسی از این واحدها در دستورکار بازرسان سازمان صمت قرار دارد.

وی در پایان تاکید کرد: شهروندان مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل فروش اجباری کالا، گرانفروشی، نداشتن قیمت، صادر نکردن فاکتور ، احتکار و … مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.