با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

متلاشی شدن باند شرارت در مازندران

با تلاش ماموران وزارت اطلاعات در مازندران باند مخوف پاشاخان منهدم و ابراهیم محمدیان شرور نوشهری که سرکرده باند در غرب مازندران بود کشته شد.

منتشر شده

در

جولان باند شرارت معروف به پاشاخان هندی در غرب مازندران دیگر تاب و تحمل مردم منطقه را به تنگ آورده و ورود به هنگام وزارت اطلاعات به تامین امنیت مردم و دفاع از حق مظلومین منجر به متلاشی شدن باندی مخوف شد.

پس از بررسی‌های اطلاعاتی توسط وزارت اطلاعات این باند شرارت به سرکردگی ابراهیم محمدیان که در فضای مجازی با لقب پاشاخان هندی خط و نشان می کشید شب گذشته در عملیاتی کشته شد.

این باند شرارت که در تعقیب و گریز سربازان گمنام امام زمان(عج) و ماموران وزارت اطلاعات مبادرت به گشودن آتش اسلحه به سمت ماموران وزارت اطلاعات کرد در این درگیری مسلحانه فرد شرور کشته و 10 نفر دیگر از اعضای باند دستگیر شدند.

وزارت اطلاعات که همواره در چنین مواردی در کشور اجازه نداد تا افراد شرور جولان دهند و ناامنی در کشور فراگیر شود این بار نیز با درایت و تدبیر خاص توانست این باند را متلاشی و بار دیگر نشان دهد که مردم نگران امنیت و آرامش نباشند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات با اقدامات چنینی همواره نشان دادند اجازه نمی‌دهند کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران بخواهد برای مردم ناامنی ایجاد کنند.

باند موسوم پاشاخان هندی در پرونده خود درگیری مسلحانه، سرقت، آدم ربایی و تجاوز به ناموس و خرید و فروش اسلحه و موادمخدر را دارد که متلاشی شدن این باند سبب رضایتمندی مردم منطقه شده است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.