با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران معرفی شد

در مراسمی با حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور و مسئولان سپاه استان، مسئول جدید سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران معرفی شد.

منتشر شده

در

مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران صبح امروز با حضور سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور، سرهنگ پاسدار محمدرضایی جانشین سپاه کربلای مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان استان، جامعه ورزشی و بسیجی استان  در سالن اجتماعات امام رضا(ع) اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

در این مراسم با قدردانی از خدمات سید جواد حسینیان، حسن افشار به سمت رئیس جدید سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران منصوب و معارفه شد.

افشار پیش از این مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران بوده است.

سید جواد حسینیان رئیس سابق سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران با اشاره به وجود 22 کانون بسیج ورزشکاران شهرستان‌ها در 22 شهرستان استان اظهار داشت: 15 کانون شهرستانی را در حد توان از سوی سازمان تجهیز کردیم و یک کانون بسیج ورزشکاران از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در بابلسر احداث شده است.

وی افزود: سعی کردیم از توان بسیج در ورزش بهره‌گیری کنیم و با هدف توانمندی ظرفیت‌های کمیته‌های پیشکسوتان، روابط عمومی و قهرمانان را فعال کردیم.

رئیس سابق بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به اینکه سال گذشته هفت هزار ورزشکار استان جذب سازمان شدند، تصریح کرد: اکنون 15 هزار ورزشکاران استان عضو سازمان بسیج ورزشکاران مازندران هستند.

حسینیان از برگزاری 50 یادواره شهدای ورزشکار در استان و شهرستان، افزود: ستاد دائمی یادواره شهدای ورزشکاران استان را در استان راه‌اندازی کردیم و هر ساله این برنامه را برگزار کردیم.

وی به برگزاری سه یادواره شهدای مدافع حرم مازندران اشاره و تصریح کرد: 5 یادواره تخصصی شهدای ورزشکاران دفاع مقدس استان را برگزار کردیم.

رئیس سابق بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به دیدار با 300 خانواده شهدای ورزشکاران استان، گفت: تقدیم مدال ارزشمند ورزشکاران به خانواده شهدای استان از اقدامات فاخر در این حوزه بوده است.

حسینیان با بیان اینکه عضویت فرزندان خانواده شهدای ورزشکاران در باشگاه‌های ورزشی استان را اقدام کردیم، افزود: کتاب شهدای ورزشکاران استان چاپ و توزیع شده است.

وی با اعلام اینکه تشکیل جبهه منسجم انقلابی در ورزش استان را در قالب پیشکسوتان و قهرمانان دنبال کردیم، گفت: این جلسات به صورت فصلی و اردویی با هدف تقویت باورهای دینی و اخلاق ورزشی را در مازندران بنا کردیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.