با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

مسدود‌شدن حساب و توقیف ماشین‌آلات سنگین شهرداری زیراب

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب با استمداد از استاندار مازندران و معاون عمرانی استاندار، مسدود‌شدن حساب شهرداری را باعث قفل‌شدن فعالیت‌های مدیریت شهری ذکر کرد.

منتشر شده

در

علی سبحانی با اشاره به اینکه حساب شهرداری زیراب مسدود و ماشین‌آلات سنگین این شهرداری در روز‌های اخیر توقیف شد، اظهار کرد: مسدود‌ شدن حساب و توقیف ماشین‌آلات شهرداری زیراب به‌دلیل مطالبات مربوط به سیل سال ۱۳۹۴ بود.

وی با بیان اینکه دادگستری استان و شهرستان با کش‌وقوس‌های مختلف، فرصت‌هایی به ما دادند، افزود: در دو سال اخیر رایزنی‌ها، جلسات و مکاتبات مختلفی با معاون رئیس جمهور، رئیس مدیریت بحران کشور، وزیر کشور، استاندار مازندران، نمایندگان مجلس و سایر مدیران ملی و استانی و شهرستان برای حل مشکل بدهکاری شهرداری انجام دادیم و وضعیت بحرانی شهرداری را بیان کردیم ولی کسی کمک نکرد.

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب با اشاره به اینکه مسدود‌شدن حساب شهرداری به توقیف ماشین‌آلات دیگر و آتش‌نشانی هم منجر می‌شود که توان تأمین سوخت یا ابزار آن را نداریم، خاطر‌نشان کرد: از کارگران خدمات شهرداری خواهش کردیم با وجود ۳ ماه طلبکاری خود، اقدام به جمع‌آوری زباله شهر کنند.

این مسؤول از مسدود شدن ۴۰۰ میلیون تومانی حساب شهرداری زیراب خبر داد و با بیان اینکه فعالیت شهرداری زیراب به حالت فلج درآمد و اقدامات شهرداری قفل است، افزود: وضعیت شهرداری زیراب بحرانی است و از استاندار مازندران و معاون عمرانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری و کمک هستیم.

سبحانی با بیان اینکه تقاضا داریم تا پول مسدود شده ما از حالت مسدود‌بودن خارج شود تا با پرداخت حقوق کارگران شاهد ادامه جمع‌آوری زباله باشیم و شهر با معضل انباشت زباله مواجه نشود، گفت: آمادگی داریم تا با طلبکار‌ها نشست داشته باشیم و عدم پرداخت مطالبات آنان به دلیل عدم توان پرداخت توسط شهرداری بود و عمدی نبود.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.