با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

موارد بستری کرونایی به ۵۶۴ نفر رسید

طی شبانه‌روز گذشته با اضافه شدن ۱۳۴ بیمار جدید کرونایی، شمار بستری‌شدگان کرونایی به ۵۶۴ نفر رسید.

منتشر شده

در

هفدمین ماه از شیوع ویروس کرونا با نگرانی ورود مازندران به موج کرونا آغاز شد.

طی روزهای گذشته شاهد افزایش شمار مبتلایان و بستری‌شدگان کرونایی در شهرهای مازندران هستیم که همچنان نگرانی‌ها تداوم دارد.

دکتر سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۱۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون  ۴۵۹ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۹۴ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۱۰۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۲۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۳۴  بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۶۴ نفر رسید.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.