با ما همراه باشید

اجتماعی و انتظامی

هدف گذاری احداث 155 هزار واحد نهضت ملی مسکن در مازندران

منتشر شده

در

آمل نیوز- قربانعلی مسافر / استاندار مازندران با اشاره به با تأکیدات رئیس جمهور برای ایجاد 4 میلیون مسکن برای متقاضیان، گفت: سهم مازندران در مصوبات نهضت ملی مسکن احداث 155 هزار واحد است هرچند هدف گذاری های لازم برای ایجاد مسکن در شهرهای مختلف انجام شد.

سید محمود حسینی پور عصر امروز در آئین کلنگ زنی عملیات اجرایی پروژه ۸۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن در منطقه قجر محله این شهرستان، اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم برای خانه دار شدن خانواده های ایرانی که با تأکیدات جدی رئیس جمهور همراه است نهضت ملی مسکن خواهد بود.

وی افزود: با تأکیدات رئیس دولت سیزدهم مصوب شده تا تعداد ۴ میلیون مسکن با هدف گذاری در مدت زمان چهار سال فعالیت دولت احداث شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

استاندار مازندران تصریح کرد: سهم مازندران در مصوبات نهضت ملی مسکن احداث ۱۵۵ هزار واحد است در این زمینه هدف گذاری های لازم برای ایجاد مسکن در شهرهای مختلف مازندران انجام شد.

حسینی پور با اشاره به اشاره به اینکه طرح های نهضت ملی مسکن در مازندران یک به یک افتتاح یا کلنگ زنی می شوند، بیان کرد: در شهرستان آمل به واسطه مشکلات موجود در حوزه تأمین زمین با تأخیر روبرو بودیم ولی با پیگیری های لازم به مهم سرعت خوبی به خود گرفته است.

وی با اعلام اینکه در گام نخست برای این شهرستان تهیه ۸۰۰ واحد مسکن در نظر گرفته شد، ادامه داد: یک زمین دیگر به مساحت ۲۷ هکتار در این شهرستان برای برنامه های نهضت ملی مسکن در دستور کار قرار دارد البته معتقدم باید در این مکان یک شهرک منحصر به فرد و زیبا برای استفاده مردم محروم از مسکن ایمن و مناسب مهیا شود.

حسینی پور با اشاره به اینکه حکومت جمهوری اسلامی برای خود مردم است زیرا به دست همه مردم ایجاد شده و به دست خود مردم اداره می شود، بیان کرد: سرنوشت مردم کشورمان به دست خود مردم رقم می خورد ولی امروزه دشمنان این فرصت بزرگ را هدف قرار دادند و نمی خواهند حکومت دست مردم باشد هرچند هنوز آرزوهای بازگشت رژیم پادشاهی را دنبال می کنند که به هیچ وجه موفق نخواهند بود.

استاندار مازندران با بیان اینکه مردم با انتخابات آینده و حضور پرشور در همه عرصه های مملکت چه در تهاجمات نظامی و بلایای طبیعی نشان دادند خودجوش پای کار و همیشه در صحنه هستند، اظهار کرد: در دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی دیدم که مردم و شهدا جنگ را مدیریت کردند، بیشتر شهدای کشور غیرنظامی بوده و خودجوش به جبهه ها رفتند.

حسینی پور متذکر شد: مردم برای ساخت، توسعه و پیشرفت کشورشان بسیار مصمم هستند البته در دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی امسال در مازندران بیش از یک هزار و ۲۰۰ پروژه با بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان افتتاح شده است.

وی با اعلام اینکه یکی از مهمترین برنامه های زیربنایی مازندران در حوزه مسکن است که هدف گذاری های لازم انجام شد، یادآور شد: تاکنون ایجاد و ساخت چهار شهرک مسکونی در مازندران با 30 هزار واحد مسکن مصوب شد همچنین رئیس جمهور در شورای ملی مسکن همیشه پیگیر اجرای نهضت ملی مسکن در استان ها هستند هرچند معتقدم نهضت ملی مسکن باید به جایی برسد که یک خانواده در مازندران بدون خانه نماند و همه دارای سرپناه و مسکن شخصی باشند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.