با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کشف 60 فقره سرقت منزل و دوچرخه در آمل

منتشر شده

در

به گزارش پایگاه خبری آمل نیوز، سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در پی افزایش وقوع سرقت دوچرخه و منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظانی شهرستان آمل، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 11 آمل با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند حرفه ای سرقت در این شهرستان شدند .

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، با تشکیل تیم عملیاتی، متهمان که در قالب یک باند 3 نفره در این شهرستان اقدام به سرقت منزل و دوچرخه از پارکینگ و انبار منازل مردم می کردند در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند .

این مقام انتظامی، اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 60 فقره سرقت در سطح شهرستان آمل اعتراف کردند .

آزادی از کشف 30 دستگاه دوچرخه و مقادیر قابل توجهی اموال لوازم خانگی سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: ارزش کل کالاهای سرقتی کشف شده از متهمان بالغ بر 4 میلیارد ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه به مردم توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و تجهیز منزل و مجتمع های مسکونی خود به تجهیزات ضد سرقت و دوربین مدار بسته، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محل سکونت خود و یا برخورد با هرگونه مساله امنیتی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.