با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کلاهبردار اسکیمری بیش از ۹ میلیارد ریال در پوشش یک فروشنده سیار

رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی و دستگیری سارق اینترنتی که موفق شده بود به روش اسکیمر بیش از ۹ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کند توسط پلیس فتا استان خبر داد.

منتشر شده

در

سرهنگ سامع خورشاد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سارق اینترنتی که موفق شده بود به روش اسکیمر بیش از ۹ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کند توسط پلیس فتا در استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: طبق تحقیقات اولیه ماموران، کارت‌های بانکی مال باختگان که توسط کلاهبرداران به وسیله دستگاه اسکیمر کپی‌برداری شده بود پیدا شد، کلاهبرداران از این طریق به وجوه آن‌ها دسترسی پیدا کردند.

خورشاد ادامه داد: پس از بررسی‌های تخصصی مهندسین سایبری پلیس فتا در پایتخت متهم شناسایی شده و هویت آن‌ها برای پلیس محرز شد و پس از تشریفات قضایی مجرم در یکی از شهرستان‌های حومه تهران در حال پولشویی و خرید دلار و طلا در یکی از صرافی‌ها دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا در مازندران گفت: با انتقال متهم به پلیس فتا استان مازندران، این شیاد مجازی به جرم خود اعتراف کرده و به کپی کردن بیش از ۷۶ کارت عابر بانک در پوشش یک فروشنده سیار در نقاط مختلف کشور برداشت ۹۳ میلیارد ریال از این طریق اعتراف کرد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.