با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

351 مترمربع از اراضی تصرف عدوانی در آمل آزادسازی شد

سرپرست شهرداری آمل گفت: 351 متر مربع اراضی تصرف عدوانی این شهر با حکم دادستانی آزادسازی شد.

منتشر شده

در

علی‌محمد مقدس اظهار کرد: 351 متر مربع اراضی تصرف عدوانی این شهر با حکم دادستانی آزادسازی شد.

وی با اشاره به همکاری دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی آمل درمورد آزادسازی تصرف عدوانی اراضی واقع در بلوار شهید منفرد نیاکی، افزود: اراضی شهری متعلق به همه شهروندان بوده و تصرفات غیرمجاز آن با برخورد جدی شهرداری همراه است.

سرپرست شهرداری آمل تصریح کرد: مشارکت شهروندان در باز پس‌گیری اراضی متصرف شده غیرمجاز بسیار مهم بوده است و این نشان می‌دهد شهروندان حس تعلق به شهر دارند و این امر ما را در پیشبرد خدمات‌رسانی و توسعه شهری یاری می‌‌کند.

این مسؤول با اشاره به اینکه 285 مترمربع از املاک واقع در بلوار قاسمی تعریض شده است، گفت: شهروندان در آینده نزدیک شاهد تعریض املاکی در بلوار امام رضا(ع) هستند.

مقدس با اعلام رفع سد معبر خیابان امام خمینی(ره)، ادامه داد: برای ایجاد سیما زیبا و مطلوب شهری از تاریخ 31 تیر سال جاری اجازه هیچ سدمعبر و بساط‌گستری در خیابان امام خمینی(ره) را نمی‌دهیم البته بساط‌گستران باید برای ساماندهی در بازارچه‌های محلی شهرداری از جمله بازار جدید بنفشه و بازار شب به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی مراجعه کنند.

وی با اشاره به انجام 33 هزار متر مربع روکش آسفالت در محلات بافت تاریخی شهر آمل، بیان کرد: این اقدام با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری انجام شد.

مقدس با اشاره به استفاده 300 تن قیر گفت: حفظ و نگهداری محلات تاریخی آمل در بافت‌های فرسوده از مهم‌رین وظایف سازمان عمران شهرداری است./خبر از قربانعلی مسافر

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.