با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

بخش «سردار سلیمانی» به جشنواره مطبوعات در مازندران افزوده شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات استان گفت: بخش سردار سلیمانی امتداد خط مقاومت به جشنواره مطبوعات اضافه شد.

منتشر شده

در

عباس زارع با بیان اینکه جشنواره مطبوعات مازندران تا ۲۰ دی ماه تمدید شد، گفت: به مناسبت شهادت سپهبد رشید اسلام یک بخش با نام سردار سلیمانی امتداد خط مقاومت به جشنواره اضافه شد.

عباس زارع ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی، اظهار داشت: جشنواره مطبوعات، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های مازندران به مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی تا ۲۰ دی ماه تمدید شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، افزود: با تصمیم دبیرخانه هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران یک بخش با نام سردار سلیمانی امتداد خط مقاومت به جشنواره مطبوعات اضافه شد.

وی تصریح کرد: روزنامه نگاران رسانه‌های دارای مجوز مازندران می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره مطبوعات به آدرس اینترنتی آثار خود را در بخش سردار سلیمانی امتداد خط مقاومت با موضوع سپهبد سلیمانی در محورهای مقاله، عکس، یادداشت و دلنوشته ارسال کنند.

عباس زارع، خاطر نشان کرد: هر متقاضی در این بخش می‌تواند ۲ اثر ارسال نماید و روزنامه نگارانی که پیش از اضافه شدن این بخش آثار خود را ارسال کردند نیز این فرصت را دارند تا مجدداً در کارتابل سامانه خود در این بخش ۲ اثر ارسال کنند.

وی تاکید کرد: تاریخ انتشار آثار ارسالی باید از ۱۳ دی ماه سال جاری لغایت ۲۰ دی ماه باشد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.