با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

تیم آمل نخستین بار درلیگ برتر والیبال نشسته بانوان شرکت کرد

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان ومعلولان آمل، از حضور نماینده این شهرستان درفصل جدید رقابتهای لیگ برتر والیبال نشسته بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد.

منتشر شده

در

مسعود فلاح اظهار داشت: تیم تجهیزات پزشکی عمرانی آمل به عنوان تنها نماینده مازندران، نخستین فصل حضور خود را درسطح اول این رقابتها تجربه خواهد کرد.

وی افزود: قرعه کشی این رقابت‌ها هفته گذشته انجام شده وتیم تجهیزات پزشکی آمل حریفان خود را درفصل جدید این رقابت‌ها نیز شناخت.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان ومعلولان آمل با اشاره به اینکه هیجدهمین دوره رقابت‌های امسال لیگ برتر والیبال نشسته بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۶ تیم دردو گروه سه تیمی برگزار می‌شود، اضافه کرد، تیم تجهیزات پزشکی آمل درگروه دوم این رقابتها با تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان هم گروه شد و درگروه نخست نیز تیم‌های " ابومسلم شهر بهشت خراسان، هیئت آذربایجان غربی و هیئت هرمزگان" حضور دارند.

فلاح ادامه داد، این رقابت‌ها از نیمه نخست آذرماه در شهرهای کم خطر شروع شود و در پایان دو مرحله رفت و برگشت، با توجه به امتیازات کسب شده، چهار تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند تا وضعیت جدول رده‌بندی و قهرمان لیگ مشخص شود.

وی در خصوص کادرفنی و بازیکنان این تیم نیز گفت، " ندا خزاعی " به عنوان سرمربی تیم و خانم نائیج سرپرست این تیم حضور دارند وتمرینات این تیم نیزبه صورت منظم در سالن شهید فلاح آمل برگزار می‌شود.

وی یادآورشد، دو بازیکن از ساری و یک بازیکن از فریدونکنار درکنار بازیکنان تیم آمل حضور دارند، تا با پشتوانه وتدارک خوبی، روانه مسابقات لیگ برتر شوند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.