با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

دستگیری یکی از سرپل‌های اصلی گروهک سلطنت‌طلب در مازندران

سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کربلا در مازندران یکی از سرپل های اصلی گروهک سلطنت طلب مستقر در خارج از کشور را دستگیر کردند.

منتشر شده

در

در این چند ماه اخیر منتهی به انتخابات ۲۸ خردادماه رسانه‌های بیگانه و شبکه معاند برای کاهش حضور حداکثری مردم در انتخابات با فضاسازی‌ها و تبلیغات ضدانتخاباتی، با ایجاد شایعه سازی، دروغ پراکنی،شبهه افکنی و همچنین متلهب کردن جامعه سعی در تغییر نظام محاسباتی مردم دارند.

استان مازندران که یکی از استان‌های تاثیرگذار در انتخابات است، و در هر دوره مردم مازندران در انتخابات بیشترین سهم حضور را از آن خود کرده‌اند، از فضاسازی‌های رسانه‌های معاند در امان نبوده و نیست.

برپایه این گزارش،سربازان گمنام امام زمان( عج) سازمان اطلاعات سپاه کربلا طی یک عملیات غافلگیرانه یکی از سرپل‌های اصلی مرتبط ب گروهک سلطنت‌طلب را مستقر در خارج از کشور را دستگیر کردند.

 این اقدام که پس از یک دوره اشراف اطلاعاتی و تخصصی صورت گرفته است، مشخص شد این فرد و مرتبطین وی با گذراندن آموزش‌های لازم و عضوگیری در فضای مجازی و حقیقی در تلاش بودند ضمن تشکیل و حمایت از کمپین‌هایی برای کاهش حضور حداکثری مردم در انتخابات به ایجاد نارضایتی‌ها دامن زده و با التهاب آفرینی برای امنیتی و سیاسی کردن جامعه  دست به فتنه انگیزی بزنند.

سربازان گمنام امام زمان(عج ) با هوشیاری و تلاش و مجاهدت‌های شبانه‌روزی، توطئه این فتنه‌گران در نطفه خفه کرده و با دستگیری سرپل‌های اصلی گروهک سطلنت بار دیگر دشمنان را در برهم زدن امنیت کشور،  ناکام گذاشتند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.