با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

کمک 25میلیاردریالی 2نیکوکار آملی برای ساخت سرای سالمندان آمل

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: با کمک 25 میلیارد ریالی 2 نیکوکار آملی ساخت سرای سالمندان در این شهرستان با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

منتشر شده

در

مسعود نیک پور درحاشیه حضور اعضای مجمع خیرین آمل درمحل ساخت سرای سالمندان این شهرستان درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: خوشبختانه هم نیکوکاران و هم مردم خیر آمل برای ساخت سرای سالمندان ونیز طرح های مشابهی که مجمع خیرین درسالهای اخیر در این شهرستان داشته، حضوری فعال، آگاهانه و با نگاه کمک به همنوع داشتند.
وی اضافه کرد، مجموعه رفاهی وتفریحی سرای کرامت( خانه سالمندان) آمل درزمینی به مساحت 10هزار متر مربع در 5 طبقه و درمجموع با 7هزار و500مترمربع بنا با استفاده از بهترین امکانات سخت افزاری ونرم افزاری روز کشور ودنیا ساخته خواهد شد.
مدیرعامل مجمع خیرین آمل با اشاره به اینکه همجواری سرای کرامت با دانشگاه غیرانتفاعی شمال، بیمارستان امام خمینی و جنگل هلومسر، موقعیت مکانی این مجموعه را متمایزتر کرده است، ادامه داد، خوشبختانه محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی کشور هم که تیرماه سال 94 برای شروع ساخت سرای کرامت آمل حضور یافته بود، قول هر نوع همکاری برای تسریع در ساخت این مجموعه را داده و با روند فعلی پیش بینی می شود تا 2 سال آینده این مجموع تکمیل وبهره برداری شود.
نیک پور ادامه داد، برای ساخت وتجهیز سرای کرامت آمل به حدود 80میلیارد ریال اعتبار نیاز است، که حدود 25میلیارد ریال آن امسال فقط توسط 2 نیکوکار آملی از جمله آقای ' محمد امیدوار ' و نیکوکار دیگر تامین شده و هزینه خواهد شد.
او ادامه داد: ایجاد مرکز جامع توانبخشی و سالمندی در شهرستان آمل با عنوان سرای کرامت، هیچ خللی در نگهداری سالمندان از سوی فرزندان و یا ترویج حضور آنان در این مراکز نیست و فقط با هدف فراهم شدن شرایط نگهدای سالمندانی است که در منازل امکان نگهداری از آنان وجود ندارد.
همچنین ' محمد امیدوار ' خیر آملی که با اختصاص بیش از 5میلیارد ریال اعتبار اولیه در ساخت سرای کرامت این شهرستان کمک کرده است، گفت: خوشحالم این توفیق نصیبم شد بخشی از مال خودم را برای کمک به امر خیر هزینه کنم ومطمئنا این هزینه ها به نیت باقیات وصالحات خواهد ماند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.