با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

تردد در دهستان جنگلی چلاو آمل ممنوع شد

با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز آمل ورود گردشگران و مسافران به مناطق بکر و جنگلی فنی‌کلا، سنگچال و فیلبند در دهستان چلاو ممنوع شد.

منتشر شده

در

منطقه کوهستانی و جنگلی چلاو بخش امامزاده عبدالله از مناطق بکر، جنگلی، خوش‌ آب و هوا و خوش‌نشین است که نه تنها در روزهای تعطیل بلکه در اکثر روزهای سال شاهد حضور بی‌شمار گردشگران و مسافران در مراتع، جنگل و مناطق دیدنی آن هستیم.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، وضعیت فوق‌العاده آمل و قرمز بودن شرایط مازندران همچنان خوش‌گذرانی هم‌ استانی‌ها و گردشگران خارج استان در این منطقه ادامه دارد و طی روزهای تعطیل هفته گذشته جمعیت فراوانی در مناطق فنی‌کلا، سنگچال، فیلبند و دیگر مناطق باعث نگرانی مردم آمل، افراد بومی و مسؤولان شده است.

پس از بازدید علیرضا شریعت فرماندار آمل، ضربی بخشدار منطقه امامزاده عبدالله و دیگر مسؤولان با همکاری ستاد کرونا شهرستان آمل، با همکاری اعضای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای منطقه مسیر ارتباطی دهستان چلاو مسدود شده و ممنوعیت تردد در آن حاکم شد.

بخشدار امامزاده عبدالله آمل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: با توجه در پیش بودن تعطیلات آخر هفته و همزمانی با تعطیلات هفته آینده پیش‌بینی حضور گردشگران و مسافران زیادی در مناطق جنگلی و کوهستانی این تصمیم انجام شد.

ضربی با اشاره به وضعیت قرمز مازندران و شهرستان آمل، افزود: با دستور ستاد ملی کرونا در برخی روستاها گیت‌گذاری انجام شد و محور چلاو با قرار داشتن در مسیر ارتباطی هراز و جاده مواصلاتی به پایتخت کشور در هر زمان شاهد اتراق و تفریح مسافران است.

اعضای شورای اسلامی و دهیاران منطقه چلاو برای کنترل بهتر دهستان، عدم شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال کووید ۱۹ اقدام به ممنوعیت تردد و مسدودیت محور چلاو کردند.

علاوه بر باردید فرماندار ویژه آمل، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران نیز بازدید از منطقه داشته و پس از آسیب‌شناسی لازم  ممنوعیت تردد انجام شد.

دهستان چلاو با بیش از ۱۳ روستا از مناطق جنگلی بکر و سرسبز مازندران به حساب می‌آید که در روزهای تعطیل در این منطقه شاهد حضور گردشگران و مسافران فراوان استانی و خارج استان هستیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.