با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

ریزش کوه در هراز ۲ فوتی و ۳ مصدوم برجای گذاشت

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ریزش کوه در محدوده پنجاب محور هراز موجب آسیب به خودرو شد که دو فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.

منتشر شده

در

باوجود هشدارهای پلیس راه مبنی بر پرهیز از ترددهای غیرضروری شاهد افزایش حجم تردد به محورهای شمال هستیم که امروز ریزش کوه در محور هراز خسارت برجای گذاشت.

علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: ریزش کوه در محدوده پنجاب محور هراز موجب آسیب به خودرو شد که دو فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.

 

وی با هشدار پلیس مبنی بر پرهیز از ترددهای غیرضروری به‌ویژه در کوهستان‌های مازندران، گفت: معمولا در فصل بهار به‌دلیل باد و باران احتمال ریزش کوه و سقوط سنگ بالا است که در این زمینه تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری است.
 *ریزش سنگ در محور هراز

جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آمل اظهار کرد: طی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر مبنی بر ریزش سنگ بر روی خودرو پژو تیم امداد و نجات پایگاه امدادی کهرود جمعیت هلال احمر شهرستان آمل به منطقه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه خودرو حامل پنج سرنشین و در حال عزیمت به تهران بود، گفت: این حادثه در کیلومتر ۵۰ محور هراز حوالی منطقه پنجاب اتفاق افتاد که بر اثر آن خانم ۳۱ بلافاصله در محل حادثه فوت و چهار نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند.

 

 نیکزاد گفت: نجات‌گران جمعیت هلال احمر پس از اطلاع از حادثه در منطقه حضور پیدا کرده و با همکاری اورژانس ۱۱۵، نسبت به رهاسازی و انتقال مصدومان اقدام کردند.

 

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل ادامه داد: یک فرد فوتی سر صحنه  نیز پس از انجام مراحل قانونی تحویل نیروهای انتظامی و آرامستان شهرستان آمل شد.
 

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.