با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

صدور مجوز احداث ۳۶ اسکله گردشگری دریایی در مازندران

استاندار مازندران با تاکید بر استفاده از جاذبه‌های گردشگری سواحل مازندران گفت: مجوز احداث ۳۶ اسکله گردشگری دریایی در مازندران صادر شد.

منتشر شده

در

حمد حسین‌زادگان در جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت: نظارت و پیشگیری باید به نفع مردم باشد که از ظرفیت دستگاه‌های نظارتی، قضایی و نمایندگان استفاده می‌شود.

وی افزود: در بحث صرفه جویی برق از پیشنهادات خبره و درست کارشناسان استفاده می‌کنیم تا میزان مصرف درست مدیریت شود. امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده در زمینه اقتصاد مقاومتی حمایت از سرمایه‌گذاران استان در دستور کار قرار دارد و برای احداث نیروگاه زباله‌سوز افزایش خرید تضمینی برق در دستور کار قرار دارد.

وی گقت: مجوز احداث 36 اسکله گردشگری در دریای مازندران پیش بینی شد تا سرمایه‌گذاران در این زمینه ورود پیدا کنند.

حسین‌زادگان بیان کرد:برای آزادسازی سواحل دستگاهای مرتبط ورود پیدا کنند و کاهش غریق نیز در دستور کار باشد تااز تلفات جانی و سرمایه انسانی خودداری شود و نقاط حادثه‌خیز برطرف شود که هلال احمر به این امر توجه کند.

وی گفت: در چهار ماه برداشت برنج  در استان با همکاری وزارت جهاد کشاورزی از ورود برنج خارجی در این ایام جلوگیری شود.

استاندار مازندران افزود: جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دستگاه‌های مرتبط مانند اداره کل ورزش جوانان، اداره کل  ارشاد و آموزش و پرورش  به درستی گام بردارند.

وی افزود: فرمانداران در زمینه کارخانجاتی که فعال یا نیمه فعال هستند شناسایی و به استانداری گزارش دهند تا مشکلات بیمه‌ای، تامین اجتماعی، مالیات و مسائل بانکی را برطرف کنند.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.