با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

مردی که با جسد دیگو عکس گرفت!

سواستفاده از نمایش عمومی پیکر دیگو مارادونا توسط بعضی اشخاض در بوئنس‌آیرس خبرساز شده و انتقادهای زیادی به دنبال داشته است.

منتشر شده

در

بعد از درگذشت ناگهانی دیگو مارادونا تابوت حاوی پیکر او در کاخ ریاست جمهوری بوئنس آیرس در معرض تماشای عموم گذاشته شد تا دوست‌داران او بتوانند برای آخرین بار به پیکر اسطوره‌شان ادای احترام کرده و با دیگو خداحافظی کنند.

اما فرصت‌طلبانی هم بودند که از این فرصت برای تبلیغ کسب و کار خود یا تبلیغ شخصی برای مشهور شدن استفاده کردند و با زیر پا گذاشتن قوانین خبرساز شده و به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند. کسانی که حتی در دوران غم و درد خانواده دیگو از هیچ فرصتی برای سود شخصی شان نگذشتند و حریم خصوصی آنها را زیر پا گذاشتند.

مشهورترین اتفاقی که خشم نزدیکان و دوست‌داران مارادونا را به دنبال داشته تصویر شخصی به نام دیگو مولینا است که از خود در کنار تابوت مارادونا عکس گرفته و از آن به عنوان تبلیغ شخصی استفاده کرده است.

 

ماتیاس مورلا وکیل و دوست خانوادگی نزدیک خانواده مارادونا با انتقاد از این تصویر گفت: " با توجه به عمومی شدن تصویری که با باز کردن تابوت دیگو مارادونا و به نمایش گذاشتن جسد او گرفته شده من تمام سعی ام را خواهم کرد که انسان عوضی‌ای که این عکس را گرفته پیدا کنم. همه ترسوهایی که در این حرکت دخالت داشته اند بهایش را خواهند پرداخت".

 

انتقاد شدید وکیل مارادونا از عکس منتشر شده از تابوت دیگو

 

بعد از این صحبتهای وکیل خانواده مارادونا اما هویت این شخص فاش شد. دیگو مولینا یکی از کارمندان شرکت کفن و دفن پینیر بوده که با باز کردن تابوت مارادونا در کنار جسد او عکس یادگاری گرفته است.

 

این شرکت کفن و دفن بلافاصله اعلام کرد که این کارمند خود را اخراج کرده و به صورت خصوصی از خانواده مارادونا عذرخواهی کرده است. به هر حال تحقیقاتی پلیسی درباره این شرکت و کارکنانش آغاز شده است.

 

معرفی فرد خاطی توسط وکیل مارادونا و قول او برای برخورد جدی با هر کسی در این ماجرا دست داشته

 

مورلا وکیل خانواده مارادونا در ادامه با انتشار یک توییت اعلام کرد: " عوضی‌ای که آن عکس را در کنار جنازه مارادونا گرفته دیگو مولینا است. من به خاطر خاطره دوستم مارادونا همه تلاشم را خواه کرد تا او بهای چنین اقدام زشت و شنیعی را بپردازد".


 

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.