با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

۷۵ مورد ابتلای جدید، ۴۲۳ بستری و ۱۰۶ بدحال کرونایی در مازندران

طی شبانه‌روز گذشته تعداد موارد ابتلای جدید به ۷۵، موارد بستری به ۴۲۳ و بیماران بدحال کرونایی ۱۰۶ نفر ماند.

منتشر شده

در

روزهای کرونایی با ادامه نگرانی‌های کرونایی درحالی سپری می‌شود که وارد شانزدهمین ماه از شیوع این ویروس در استان شدیم.

دردسرهای کرونایی در استان مازندران براساس تجربه موج‌های قبلی کرونا با روزهای تعطیل و حضور مسافران در استان پرتب و تاب‌تر شد که لازم است موضوع رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۷۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون  ۳۰۵ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۷۲ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۱۱۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ بیمار جدید بستری و ۱۸ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۷۵ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۲۳ نفر رسید.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.