با ما همراه باشید

دسته بندی نشده

دفترچه حمل و نقل تاکسی ها در آمل الکترونیکی شد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل گفت: صدور و تمدید پروانه (دفترچه) حمل و نقل تاکسی ها در آمل الکترونیکی شد.

منتشر شده

در

محمد علی سبز علی پور با اعلام این خبر افزود: افزایش بهره وری کارکنان سازمان، تسریع در خدمات رسانی به تاکسیرانان وحذف دفترچه های کاغذی و بستر سازی برای سایر خدمات الکترونیکی به شهروندان از مزیت های اجرای این طرح است.

سبزعلی پور با اشاره به اینکه تمام مشخصات یک راننده تاکسی در قالب یک کارت الکترونیکی قابل دسترس است، خاطر نشان کرد: بازرسان سازمان نیز برای نظارت با اسکن  "کیوآر کد" تمام تراکنش های فعالیت تاکسیرانان را با گوشی همراه خود تحت نظر داشته و مراتب اداری و قانونی را انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: این سازمان در نظر دارد تا بحث برون سپاری صدور و تمدید کارت الکترونیک تاکسیرانان را جهت عدم اتلاف وقت رانندگان محترم، به دفاتر پیشخوان دولت واگذارنماید.همچنین سازمان در نظر دارد، پرداخت الکترونیک کرایه ها از طریق کارت شهروندی به زودی به فاز اجرایی برسد.

وی با بیان اینکه شماره تلفن های "133"و ۴۳۲۹۴۵۷۴ ، شکایت ها، انتقادها و پیشنهادهای شهروندان در حوزه حمل و نقل شهری را ثبت و بررسی می کند، گفت: صدور مرخصی برای تاکسیرانان درون شهری هم به صورت آنلاین شده و با مراجعه به آدرس وب سایت taxi.amol.ir  می توان گفت تقریباً کاغذ از سیستم خدمات رسانی به تاکسیرانان حذف شده است.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.